Prečo ženy milujú naše ortopedické šľapky Ortozdrav

Naše ortopedické šľapky od Ortozdrav si obľúbilo už mnoho žien z viacero dôvodov.


Šľapky sú v prvom rade výbornej kvality a sú vyrábané ručne s prírodných materiálov ( pravá koža, prírodný korok) a bez obsahu umelých ftalátov. Pri výrobe sa kladie dôraz na pohodlie a komfort pri chodení a státi ale aj na vzhľad. Snažíme sa vyrábať obuv ktorá je nie len zdravá ale aj štýlová a elegantná.
Mnohé ženy určite potešia aj originálne a veselé vzory našich zdravotných šľapiek, ktoré sa snažíme pre Vás vyberať tak, aby vyčarili úsmev na tvári a spríjemnili náročný deň.

Zákazníčky milujú našu obuv tiež pre jej ľahkosť, komfortnosť a štýlovosť, protišmykovú, anatomicky tvarovanú podrážku, originálne vzory a jej dlhú životnosť.

Naše zdravotné šľapky Vám určite pomôžu ak strávite celý deň na nohách aby ste zvládli bez bolesti nôh aj ťažké dni. Veľmi obľúbené sú hlavne u žien pracujúcich v zdravotníckych zariadeniach ako sú nemocnice a ordinácie. Pre zdravotný personál máme aj špeciálne veselé vzory ako šľapky so vzorom sestrička či šľapky zubárka. Ženy v týchto profesiách tiež oceňujú antibakteriálny materiál šľapiek.

Vybrať si môžete z otvorenej alebo uzavretej obuvi. Uzavretá obuv lepšie chráni pred nárazmi, vlhkosťou či kamienkami a špinou a je pri nej menšie riziko že sa vám noha vysunie z topánky. Uzavretá obuv je tiež lepšie spevnená a preto väčšinou vydrží dlhšie. No ak príde leto často nám tieto výhody prídu menej podstatné ako to, že je noha voľnejšia a cítite na nej pohladenie vetra.

Na výber máme 3 druhy šľapiek:


Korková obuv – Prevažne otvorená obuv, ktorá sa hodí hlavne na leto, šľapky sú ľahké a vzdušné. Nájdete tu farebné letné vzory v jednou alebo dvoma prackami. Prírodný korok je veľmi obľúbený materiál a má skvelé izolačné vlastnosti. Chráni chodidlo pred horúčavou i chladom od zeme. Týmito zdravotnými šľapkami v lete ohúrite a Vaša noha ostane stále v pohodlí a zdravá.


Šľapky AIR – Štýlové a pohodlné ortopedické šľapky na platforme. Air podrážka so vzdušným vakom zaisťuje tlmenie nárazov, čím sa šetria kĺby. Vďaka otvorom sa zabezpečuje prúdenie vzduchu čo zabezpečuje, že vaša noha sa nebude potiť. Ortopedické šľapky na platforme, ktoré výborne kombinujú elegantnosť s pohodlím.


Ultraflex šľapky – Ľahučké a atraktívne uzavreté zdravotné šľapky zabezpečia dokonalý komfort. Podrážka s vysokou ohybnosťou pre maximálne pohodlné celodenné chodenie bez bolesti nôh.

zdravotnícke ortopedické šľapky
ortopedické zdravotné šľapky farebné
zdravotnícke ortopedické šľapky
zdravotnícke ortopedické šľapky

Ortopedické šľapky a papuče sú stvorené na dlhé státie a chodenie a tak sú výborná voľba, najme ak vykonávate povolanie v ktorom ste celý deň na nohách. Nosením obuvi Ortozdrav dochádza k zníženiu únavy chodidiel, celkovému zlepšeniu vitality a kvality života.

Hlavné vlastnosti pre ktoré by ste mali vyskúšať naše zdravotné šľapky a papuče Ortozdrav:

  • Komfort a pohodlie
  • Ľahkosť, vzdušnosť a vetranie
  • Tlmenie nárazov
  • Bezpečná protišmyková podrážka
  • Ekologický a antibakteriálny materiál
  • Anatomicky tvarovaná podrážka
  • Kvalita a dlhá životnosť
  • Štýlové, originálne a veselé vzory

Vyskúšajte naše šľapky aj vy a napíšte nám Vašu skúsenosť s našimi zdravotnými šľapkami a papučami. Tú najlepšiu recenziu odmeníme jedným z našich modelov !